Su rüyası görmek: anlamı ve yorumu nedir? İyi mi yoksa kötü mü?

Rüyanızda su görmek, hayatınızda güzel şeyler olacağı ve evinizin mutluluk, para ve aile birliğiyle dolu olduğu anlamına gelir.

Rüyada su görmek bilime, hayata ve berekete işaret eder. Rüyanın detaylarına göre yorumu para ile ilgilidir. Su rüyası görmek hayatınızın iyi, mutluluk ve toplam zenginlikle geçtiğini gösterir.

Su hakkında rüya görmek duygularla ilgili olabilir. Ayrıca, bu suyun meydana geldiği bağlam, bu duygularla nasıl başa çıktığımıza ışık tutabilir.

Neyi hayal ettiğinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için aşağıda daha fazla ayrıntıya göz atın.

Su hayal etmek: iyi mi kötü mü?

Vücudumuzun %70'i sudan oluşmaktadır. Yağmurda, nehirlerde, denizlerde, okyanuslarda ve ayrıca musluklarımızda, duşlarımızda ve çamaşır makinelerimizde bulunmaktadır.

Kesinlikle bağımlı olduğumuz ve önemini çoğu zaman yeterince takdir edemediğimiz bir kaynaktır.

Suyun şekli yoktur, kabının şeklini alır ve eylemi akışkanlığa, sürekliliğe ve sabitliğe dayanır, ünlü deyişte olduğu gibi, "sert kayanın üzerindeki yumuşak su yapışacak kadar serttir".

Başka bir deyişle, su bir taşa anında çarpmayabilir, ancak yavaş ve istikrarlı hareketi yolundaki engelleri ve kısıtlamaları dönüştürerek onları geçişi için bir yatağa dönüştürebilir.

Sembolik olarak su, duygularla güçlü bir şekilde ilişkilidir ve bize içimizdeki psişik boyut hakkında bir şeyler söyleyebilir.

Su birikintisi ve tsunami rüyası görmek çok farklıdır. Benzer şekilde, suyun baraj olduğu bir rüya ile suyun aktığı başka bir rüya bize farklı bilgiler verir.

Suyla çok güçlü bir şekilde ilişkilendirilen bir başka husus da arınmadır - kirli su rüyası görmek veya temiz su rüyası görmek tamamen farklı bir anlama sahiptir.

Fiziksel, zihinsel ve ruhsal arınma diğer ritüellerin yanı sıra kutsal su, vaftiz suyuna daldırma, ruhçuluğun enerjili suyu sembolizminde de mevcuttur.

Su aynı zamanda bulanık olabilir, balıkları ve diğer varlıkları içerebilir, yaratıcı, bereketli ve derin boyutundan bahseden bir su aynası olabilir ya da tam tersi olabilir.

Yemanja, Poseidon, Narcissus, denizkızları ve Anuket gibi bazı mitolojik ve dini tanrılar bu elementle ilişkilendirilir. Uçucu, öfkeli, adanmış, çekici, yaratıcı ve paradoksal olarak yıkıcı kişiliklerini paylaşırlar.

Rüyanızın anlamını nasıl anlayabilirsiniz?

Su hakkında rüya görmek korkutucu olabilir. Ancak doğrudan gerçek bir durumla ilgili olmasa bile, kapsamı önemli açıklamaları ortaya çıkarabilir.

Bu nedenle, bu süreçte sorulacak bazı sorular rüyanın sembolizmini anlamaya yardımcı olabilir, kişinin kendini yansıtmasını kolaylaştırabilir ve kişiyi günlük yaşamıyla ya da daha önce deneyimlediği durumlarla ilişkilendirmeye teşvik edebilir.

En önemlisi, yorumu gerçek hayata aktarın ve harekete geçin.

Birinci adım: Rüya hakkında sorular

Bu su nereden geliyor: bir nehirden mi, denizden mi, bir su birikintisinden mi, bir akvaryumdan mı, bir tsunamiden mi?

Hayalperestlerin bu su ile etkileşimi nedir?

Temiz mi, bulanık mı, durgun mu, hayat dolu mu, kirlenmiş mi?

Sembolün bağlamı nedir?

İkinci adım: Gerçek hayatınızda neler oluyor?

İçsel olarak hangi duyguları ve hisleri geliştiriyorum?

Duygularımı ve hislerimi özgürce mi ifade ediyorum yoksa savunmacı bir şekilde geri mi çekiyorum?

Duygularım beni bunaltıyor ve ilişkilerimde ne durumda olduğumu göremiyor muyum?

Kendi yaratıcı ifadelerimle nasıl başa çıkabilirim?

Su içmeyi hayal etmek

Rüyada su içtiğinizi görmek ne anlama gelir? Aşk acısı çekiyorsanız, sevdiğiniz kişinin hayatınıza gireceği anlamına gelir.

Temiz su hayal etmek

Temiz su rüyaları hayatınızdaki iyi alametlere işaret eder. Profesyonel hayatta başarıyı ve size birçok fayda sağlayan sonuçları temsil eder.

Çok kirli su hayal etmenin yanı sıra, temiz su hayal etmek veya kristal berraklığında su hayal etmek olumlu bir sembolizme sahiptir. Hayatınızda değişiklikler, iyileşme, dönüşümler ve ayarlamalar olduğu anlamına gelebilir.

Eğer akıntıda berrak bir su varsa, bu hafif anlar yaşadığınızın ya da sakinliğin yakın olduğunun iyi bir göstergesidir.

Sel, kirli su rüyası görmek

Sel sembolizmi bizi taşan bilinçdışına götürür. Sağlıklı bir enerji akışı yoktur ve rüya gören kişi bu fazlalıkla zorla başa çıkmak zorundadır.

Bir sel rüyası görmek sembolik olarak içe bakma ve ihmal edilen duyguları kabul etme ihtiyacını temsil edebilir. Son olarak, bir sel yeraltı kanalizasyonunu yukarı çıkarır.

Selle ilgili rüyalar, duygularla başa çıkmanın daha etkili yollarını arama ihtiyacına işaret eder. Bir sel tarafından sürüklenmek, bir durumun kaçınılmaz olduğunu ve rüya sahibinin her halükarda bununla başa çıkmak zorunda kalacağını gösterebilir.

Yüksek bir yerden bir seli izlemek, Rüya Gören'in kişiliğinin olgunlaşması için gerekli olan yönleriyle henüz ilişki kurmadığının bir işareti olabilir.

Bu temasa bir noktada ihtiyaç duyulacağına dair bir beklenti olabileceği gibi, bu temas için bir hazırlık da olabilir.

Rüya gören kişi hala bilinçdışından gelen, dış faktörler tarafından çağrıştırılan veya çağrıştırılmayan bir soru etrafında dönmektedir.

Selden korunan bir yerde olmak, rüya sahibinin kendi dışında meydana gelen kritik durumlardan korunduğu anlamına da gelebilir.

Kirli sudan oluşan bir nehir hayal etmek

Nehirlerin suları farklı renklerde olabilir, farklı kalış süreleri olabilir ve denizler ve okyanusların aksine sonunda varlıkları sona erebilir. Ayrıca kolları, dalları ve çatallanmaları olabilir ve bu tür bilgiler rüyayı anlamak için yararlı ve önemli olabilir.

Temiz suyu olan bir nehir hayali, yoğun akıntıları, taşları ve yüksek kıyıları olan geniş ve kapsamlı bir nehir, kesinlikle çok fazla engeli olmayan dar, sakin bir akarsudan veya kirli ve cansız bir nehirden farklı bilgiler sunar.

Rüya görenin bu sembolle rüyasında iki kıyıyı birbirine bağlayan köprülere, ağaç gövdelerine veya geçitlere rastlaması nadir değildir. Bu aynı zamanda önemli bir bilgidir, çünkü bir nehri geçmek ile nehrin yatağında ilerlemek arasındaki farktır.

Kirli sudan oluşan bir nehir, ölü veya kirli bir nehir hayal etmek, rüya sahibinin zihinsel veya fiziksel olarak durgun olduğunu veya takdir etmediği ve kendi gelişimini desteklemeyen duygular ve durumlar tarafından sarhoş edildiğini gösterebilir.

Kirli su rüyası görmek

Kirli su rüyası görmenin anlamı, olumsuz duygularla dolu olduğunuzu gösterir. Kafanızı boşaltmak ve akıl sağlığınıza dikkat etmek için biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Berrak bir zihne sahip olmaya çalışın.

Kirli su rüyası görmenin, çamurlu su rüyası görmenin veya karanlık su rüyası görmenin anlamı, suyun havuzdan, nehirden, denizden veya başka bir türden olmasına bağlı olarak değişebilir.

Ancak genel olarak, rüya görenin duygularının bulanık olduğunu ve neyin daha derin ve daha kapsamlı olduğunu görmenin imkansız olduğunu gösterebilir.

Bir tsunami hayal etmek

Bu sembolle bir tsunami rüyası görürken göz önünde bulundurulması gereken en önemli şey, rüya sahibinin sembole nasıl tepki verdiği veya nasıl davrandığıdır.

Kesinlikle farklı yansımalar getiriyor, tsunami tarafından yutulmak, boğulmak ve sörf yapmak bir arada. Sembol aynı, ancak egonun rüyadaki rolü oldukça farklı ve bu bilgi rüyayı anlamak için çok önemli.

Poseidon Yunan mitolojisinde deprem ve tsunamilerden sorumlu tanrıdır. Buradan tsunami sembolünün daha derin ve bilinçdışı psişik güçlerin hareket ederek kendilerini bilince sunmalarından kaynaklandığı sonucuna varabiliriz.

Sağlamlık ve istikrar kaybolmaktadır ve yeniden yapılanma gereklidir. Yıkım genellikle kişiliğin olgunlaşmasına yer açmak için belirli bir düzeyde gerçekleşir.

Suda yansımanızı gördüğünüzü hayal etmek

Hata yapma olasılığı anlamına gelir. Istırap ve karanlık anlamına gelebilir. Yansımanız kaybolursa, bazı kötü niyetli insanları hayatınızdan çıkardığınız anlamına gelir.

Akan su rüyası görmek

Genel olarak nezaket anlamına gelir. Saf bir kalbe sahipsiniz ve zarar vermek istemezsiniz.

Akan nehir suyunu hayal etmenin çeşitli anlamları olabilir. Suyun akış şekli, iki farklı nokta (başlangıç ve bitiş) arasındaki bağlantı, ağaç gövdelerinin suyun geçişini engelleyip engellemediği.

Tüm bunlar, rüya sahibinin hayatın kendisiyle nasıl başa çıktığını ve önüne çıkan engellerle nasıl yüzleştiğini temsil edebilir.

Rüyada çalkantılı bir nehri geçmek, rüya sahibinin bir davranışını diğerine entegre etmek için değiştirirken zorluklarla karşılaştığını gösterebilir.

Psişik bir yerden çıkıp daha bilinçli bir yere geçmek için içsel bir mücadeleyle karşı karşıya olabilirsiniz.

Bir nehrin akıntıları tarafından sürüklenmek, rüya sahibinin üzerinde kontrol sahibi olmadığı iç veya dış güçlere maruz kaldığını gösterebilir.

Bir durumun merhametine kalmış olabilirsiniz ve böyle bir ifade hem daha bilinçli bir eylemde bulunulması gerektiğini hem de rüya görenin yapabileceği hiçbir şey olmadığını ve durumu akışına bırakması gerektiğini göstermeye hizmet edebilir.

Kirli akan su rüyası görmek, rüya sahibinin zihinsel veya fiziksel olarak durgun olduğunu veya takdir etmediği ve kendi gelişimine fayda sağlamayan duygular ve durumlar tarafından sarhoş edildiğini gösterebilir.

Çok fazla su hayal etmek

Hayatınızın yoğunluğunun devam edeceğini, hatta ondan içerseniz daha da artacağını gösterir. Bu, düşmana karşı güvende olduğunuz anlamına gelir. Bu sizin için verimli bir yıl olacak ve uzun ömürlülüğe işaret edecek.

Çamurlu su rüyası görmek

Bazen rüyanızda çamurlu, bulanık su görmeniz, zihninizin hayatınızdaki bir sıkışıklıktan dolayı acı çektiğini gösterebilir. Ancak çalkantılı sularda yıkanmak, acıların sona ereceğine ve endişelerden kurtulacağınıza işaret eder.

Çamurlu su aynı zamanda bir hastalığa yakalanırsanız çabucak iyileşeceğinizi simgeler.

Deniz suyu hayal etmek

Uyurken deniz suyu rüyası görmek güçlü ve doğru bir krala işaret eder. Rüyanızda deniz görmek yükünüzü temsil eder ve arzu ettiğiniz şeyin gerçekleşmesini sağlayacağınız anlamına gelebilir. Bununla birlikte, rüyanızda denize giriyorsanız, kendi fikrinize güveniyor ve kendinizden emin hissediyorsunuz anlamına gelebilir. Denizin desteğine sahipsiniz.

Deniz suyu içmek haksızlığa uğradığınızı gösterir. Sarı su hastalık ve acı işaretidir.

Deniz, bilinçdışının en temsili sembollerinden biridir. Denizin enginliği, hareketi ve çeşitli yaşamı, bilinçdışının enginliği, hareketi ve yaşamıyla yoğun bir şekilde bağlantılıdır.

Her sembol gibi deniz de hem yaratıcılık hem de yıkımla ilgili bir ikilik barındırır.

Dalış yapmak için sakin ve seyredilebilir bir deniz, sembolik açıdan şiddetli dalgaların olduğu dalgalı bir denizden kesinlikle farklı bilgiler taşır.

Bu enginlik, hareket ve titreşim kesinlikle büyüleyici ve korkutucu yönlerdir ve özellikle rüya gören ve onun sembolle olan ilişkisi tarafından dikkate alınmalıdır.

Rüya görenin rüyasında bu sembolle teması ne kadar büyük olursa, kendi bilinçdışı yaşamıyla bağlantı kurma isteği de o kadar derin olur.

Rüya sahibinin yüzeyde kaldığı, yüzeyin üzerinde uçtuğu veya denizde sörf yaptığı bir rüya, temasın başlangıcını veya daha derine inme korkusunu gösterebilir. Ruhun ve kişinin duygularının yaşamının bu boyutuyla bağlantı kurma girişimini gösterir.

Deniz tarafından direnç veya duygu olmaksızın sürüklenmek veya yutulmak, dikkat gerektiren bir akıl hastalığına işaret edebilir. Hasta bir bilinçaltı istilasına işaret edebilir. Ayrıca bkz. deniz rüyası görmek

Nehir suyu hayal etmek

Nehir veya dere suyu hayal ediyorsanız, bu yeni deneyimler ve kısa yolculuklar anlamına gelir. Yüzmek sizi çok rahatsız edecek, ancak sadece kısa bir süre için. Kuruduğunda, hayal kırıklığına uğrayacaksınız ve birinin kendiniz için inanmaya çalıştığınız şeyleri çürüttüğünü göreceksiniz.

Durgun su hayal etmek

Durgun su veya küçük bir göl hayal etmenin anlamı sıkıntı veya acı, talihsizlik veya hastalığa işaret eder. Ancak su soğuk veya kirli olduğunda, derin bir felaket, üzüntü, zalim bir hastalık veya sizi yönetenlerin zor bir kararıdır.

Kristal berraklığında su hayal etmek

Saflık ve dinginlik anlamına gelir. Hayatınızda çok fazla uyum ve sakinlik vardır. Endişeleriniz gider ve rahatlarsınız.

Rüyada yağmur suyu görmek

Rüyada yağmur suyu görmenin anlamı, hayatınızdaki endişe ve üzüntünün ortadan kalkmasına işaret edebilir. Ancak bir kişi uyurken yağmur suyunda yıkandığını görürse, rüyanın kuvvetine ve işlediği günah ve tabular için kefarete işaret eder.

Yağmur rüyası görmek fırtınadan farklıdır. Yağmurun orta şiddette bir yoğunluğu ve daha büyük bir akış veya emilim olasılığı vardır. Yağmur genellikle kurak bir sistemde havayı arındırmak ve temizlemek için nemlendirici bir faktör olarak beklenir.

Sembolik olarak, yağmurun beklendiği zaman, uygunsuz bir anda geldiğinde hayalpereste kendini nasıl sunduğunu analiz etmek önemlidir.

Yağmurun yokluğu da rüyada bilgi olabilir. Gerçekleşmeyen bir bereket, yaratıcılık veya arınma beklentisi, zihinsel kuruluğa ve kuruluğa yol açar.

Yağmur, toprakla temas ettiğinde yaşamı mümkün kıldığı için verimlilikle yakından ilişkilidir. Yağmursuz bir bölge kıt kaynaklara sahip bir bölgedir.

Bir fırtına hayal etmek

Fırtına rüyası görmek, sembolik olarak rüya sahibinin taşıdığı enerji veya duygu seviyesini temsil edebilir.

Sonuçta fırtınalar, büyük miktarda yoğunlaşmış suyun doğal oluşumlarıdır. Gökyüzünden yoğun, sürekli ve çoğu zaman şiddetli bir şekilde düşen su veya buzdur. Bu elementin itici bir ifadesidir ve her yöne doğru hareketle doludur.

Psişik bir sembol olarak bu bilgi, içimizdeki fırtınalar, çaresiz ve bastırılamaz bir çığlık, artık dayanamadığımız için akmanın dinamikleri üzerine düşünmemizi sağlar.

Sınıra ulaşılmıştır ve şimdi Rüya Gören yıkıcı olabilecek, ancak mutlaka öyle olması gerekmeyen bir sonuçla karşı karşıyadır. Yine, rüyanın dinamiklerine bir bütün olarak ve rüya görenin sembolle nasıl ilişki kurduğuna bakmak gerekir.

İster su, ister enerji, ister duygular olsun, biraz fazlasını barındırmak kesinlikle birikime yol açar ve ruh da bundan farklı değildir. Nihayetinde, fazla enerji bilinçli ya da bilinçsiz, yaratıcı ya da yıkıcı bir şekilde kanalize edilmelidir.

Kirlenmiş su rüyası görmek

İnançsızlığın ve yaşam yorgunluğunun işaretidir. Hapsedilmeye veya paranın hapsedilmesine işaret edebilir. Kirli su görürseniz, aile ilişkilerinin yıkılmasına ve çürümesine işaret eder. Kirli sarı su bir hastalığı temsil edebilir. Ancak tatlı suyun koyu kirli suya dönüştüğünü görürseniz, kendinizi nasıl ifade ettiğinize işaret eder.

Ve eğer kirli ve çamurlu suyu olan bir havuzda yüzmeyi hayal ediyorsanız, hatta çok fazla çamurla, başarısızlığın bile sizi takip edeceği anlamına gelir. Ancak ayaklarınızı çamurlu suyla havuzda yıkarsanız, hayatın zevklerine atılacağı ve ona biraz zarar vereceği anlamına gelir.

Yüzme havuzu suyu hayal etmek

Rüyada havuz suyu görmenin anlamı, kadının kocasını ihmal ettiğinin, ona karşı aşırı nefret duyduğunun ve evi yıkmaya ve kendini uzaklaştırmaya çalıştığının bir göstergesidir.

Rüyanızda bir havuzdan su içiyorsanız, güzel bir kadınla evleneceğinize işaret eder. Ve eğer bir kişi kendini yüzerken görürse, başına kötü bir şey gelebileceğine işaret eder. Hatta havuzda batıyorsa, tanıştığı kadının hayatına müdahale ettiğine ve bunun sonucunda zarar görebileceğine işaret eder.

Ancak rüyanızda havuzda boğuluyorsanız, bu hayatının endişelerle boğuştuğuna işaret eder.

Sıhhi su ile rüya görmek

Çamaşır suyu hayal etmek, yüzeyselliğinizden kurtulmanız ve daha özgün olmanız gerektiği anlamına gelir. Maskelerinizden kurtulun ve sadece görünüş için yaşamaktan kaçının. Hayatınızın kontrolünü ele almak ve sizin için gerçekten önemli olan şeyleri arındırmak için öz sevgiye ihtiyacınız var.

Rüyada su sızıntısı görmek

Anlamı Rüyanızda su sızdığını görmek, duygularınızın kontrolünü kaybettiğiniz ve tehlikede olabileceğiniz anlamına gelir. İnanın bana: Hayatınızda tam bir güce sahipsiniz, ancak kontrolü kaybettiğinizde hiçbir şey akmaz.

Rüyada sıcak su görmek

Rüyada ılık su görmek ne anlama gelir? Rüyada ılık su dolu bir havuz görmek, hayatınızda bol miktarda endişe ve kaygıya işaret eder.

Soğuk su rüyası görmek

Soğuk su rüyası görmek, gerçekliğin şoku ve büyük başarıların geleceği anlamına gelir. Soğuk su rüyası görmek, şanslı ve müreffeh olacağınız anlamına gelir.

Bu makale sadece bilgi amaçlıdır, teşhis koyamayız veya tedaviyi belirtemeyiz. Size özel durumunuz hakkında tavsiyede bulunabilmeleri için bir uzmana danışmanızı öneririz.

Wikipedia'da su hakkında bilgi

Her neyse, makaleyi beğendiniz mi? O zaman yorumunuzu aşağıya bırakın, bizim için önemli.

Ayrıca bakınız: Papağan rüyası görmek: yeşil, konuşan, kedi yavrusu, beyaz, mavi, elde

Sanal Mağazamıza erişin ve promosyonlara göz atın!

Başa dön